Doručovanie do ČR - TauRIS Slovensko

Prejsť na obsah


           Vážení zákazníci z Českej Republiky.

 
 
       Pre Váš veľký záujem a dopyt nielen o produkty, ale hlavne o služby som začal doručovať tovar a vybavovať servisné požiadavky aj Vám. Tu je k tejto novinke niekoľko informácií.
 


Doručenie tovaru a služieb

 
        Rovnako ako na Slovensku, aj v Českej republike bude dovar doručovať firma UPS. Tovar bežne nedržím skladom. Jeho doručenie však obvykle trvá len cca 2 týždne. Ak skladom tovar nie je, budem Vás kontaktovať a dohodneme si termín doručenia individuálne.
           V prípade služieb, ako sú servisné zásahy a upgrade softwaru, ma prosím kontaktujte telefonicky, alebo emailom. Podľa druhu servisného zásahu môže byť terminál odoslaný do Nemecka, alebo do SR.

 
Platba

 
          Podobne ako zákazníci na Slovensku máte možnosť platby vopred na bankový účet, alebo platby na dobierku. Pri platbe vopred Vám vystavím daňový doklad s číslom účtu pre platbu a po jej pripísaní na môj účet Vám bude tovar odoslaný (ak je skladom). Platba vopred je oproti platbe na dobierku lacnejšia, pretože sa pri nej neplatí poplatok 1,8€ za prevzatie dobierkovej sumy kuriérom...
 
 
          Pri platbe na dobierku zaplatíte priamo kuriérovi pri prevzatí tovaru v Českých korunách. Hodnota tovaru v € bude prepočítaná firmou UPS aktuálnym kurzom. Na Vašej faktúre nájdete okrem ceny prepravy aj poplatok za platbu kuriérovi 1.80,-€. Pri platbe vopred sa tento poplatok neúčtuje.


 
Ceny prepravy

 
            S firmou UPS mám zmluvu na doručovanie tovaru a vďaka nej je doručenie lacnejšie od cenníkových cien UPS. Tu je prehľad základných sadzieb:


         

                           
 
 
            Ocením všetky Vaše podnety na zlepšenie mojich služieb!

 
 
             Ďakujem za Vašu dôveru!

NanoTRADE, s.r.o.
Mlynská 624/9
98401 Lučenec
IČO: 45 684 677
IČ DPH: SK2023088683
0948 11 21 31
info@eks-tauris.eu
Návrat na obsah